کشف حجاب بازیگران برای مرگ مهسا امینی +اسامی و عکس

[ad_1]

کشف حجاب بازیگران در انتقاد مرگ مهسا امینی با اسامی و عکس واکنش سلبریتی ها به مرگ مهسا امینی را در این صفحه بخوانید.

کشف حجاب بازیگران برای مهسا امینی

سپس از فوت مهسا امینی برخی از سلبریتی ها و بازیگران زن ایران اقدام به کشف حجاب کردند تا به این نوع انتقاد خود را علامت بدهند .

 

شبنم فرشادجو و کتایون ریاحی و آناهیتا همتی و از جمله افرادی بودند که اقدام به کشف حجاب کردند و به مرگ مهسا امینی واکنش علامت دادند.

از سوی دیگر پرستو صالحی که چند سالی است ایران را به مقصد ترکیه ترک کرده است در اینستاگرام خود ویدیوی جنجالی با اشعار سیاسی را به اشتراک گذاشت و فراوان زیاد مرگ مهسا امینی را محکوم کرد و همچنین علیه نظام صحبت نمود.

همچنین ببینید

تقریبا می توان گفت همه بازیگران کشورمان به مرگ مهسا امینی واکنش علامت دارند اما کتایون ریاحی و شبنم فرشاد جو از جمله چهره هایی بودند که با کشف حجاب خود توجه بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی را به خود جلب کردند.

برنامه امواج شبهه رادیو گفت‌وگو که به رفتارشناسی رسانه‌های بیگانه در موضوعات مختلف می‌پردازد، در قطعه صدوبیست و چهارم از این برنامه با وجود علیرضا داودی کارشناس ارشد رسانه و علوم شناختی و پزشک مرتضی محمدیان کارشناس مسائل سیاسی و رسانه، با نگاهی به شگردهای کهنه و رونمایی از شگردهای جدید رسانه‌های بیگانه در این بحران سازی به داستان موج سواری رسانه‌های بیگانه برای بحران سازی در ایران با تاکید بر کارها ۷۲ ساعته رسانه‌ای در داستان مرحومه مهسا امینی پرداخت.

در قسمتی از این برنامه، محمدیان قسمتی از پرونده پزشکی امینی که توسط پرسنل بیمارستان کسری شکل گرفته است را قرائت کرد.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

[ad_2]