کشف حجاب کتایون ریاحی بازیگر بعداز مرگ مهسا امینی با استوری شگفت آور

[ad_1]

ببینید : کشف حجاب کتایون ریاحی بازیگر بعداز مرگ مهسا امینی با استوری شگفت آور

مصاحبه و ویدئو کال کتایون ریاحی با شبکه ضد انقلاب اینترنشنال و کشف حجاب ناگهانی کتایون ریاحی بازیگر بعداز مرگ مهسا امینی با استوری شدید و شگفت آور و ماجرای کامل و دلیل دقیق کشف حجاب وی +عکس بی حجاب جنجالی کتایون ریاحی بازیگر سریال های تلویزیونی و فیلم های سینمایی در انتقاد به مرگ مهسا امینی که مدتی است از بازیگری کناره گرفته و در حال آماده مدیریت موسسه خیریه ای را بر وظیفه دارد و الآن پس از مرگ مهسا امینی با انتشار عکس استوری با جمله ای جنجالی و شگفت آور حجابش را برداشت و کشف حجاب کرد.

کتایون ریاحی مهسا امینی

بتازگی انتشار عکس جنجالی کشف حجاب کتایون ریاحی برای مهسا امینی و مصاحبه و تماس تصویری اخیر او با شبکه ایران اینترنشنال واکنش های زیادی را به دنبال داشته است او در گفتگو با اینترنشنال گفته است که هیچ وقت حجاب نداشته و تصمیم دارد از این به سپس در رابطه با حجابش به مردم دروغ نگوید بازتاب پهناور ای داشته و به یکی از خبرهای مهم روز تبدیل شده و واکنش های متفاوتی را به دنبال داشته است. کتایون ریاحی بازیگر سینما و تلویزیون که مدتی است در فیلم و سریالی بازی نکرده و در حال آماده مدیریت موسسه خیریه را بر وظیفه دارد، پس از مرگ مهسا امینی که بنا به گفته پلیس گشت ارشاد بدلیل حجاب و لباس نامناسبت برای کلاس های اموزشی بازداشت بود، با انتشار عکس بی حجاب با موهای دوباره و بدون لباس روسری و شال کشف حجاب کرد.

ببینید : کشف حجاب کتایون ریاحی بازیگر بعداز مرگ مهسا امینی با استوری عجیب

او با انتشار استوری‌هایی اعلام کرد در انتقاد به مرگ مهسا امینی، حجاب خود را برداشته و به چالش کشف حجاب بازیگران پی در پی است.

مهسا (زینا) امینی دختر کم سن ۲۲ ساله سنندجی که برای هدایت و آموزش با ون گشت ارشاد به بازداشتگاه خیابان وزرا برده شده بود امروز روی تخت بیمارستان کسری در حالی که دو روز از به کما رفتن او می گذشت، از دنیا رفت.

گفتنی است که کتایون ریاحی متولد ۱۰ دی ۱۳۴۰، هنرپیشه سینما و تلویزیون است. یک پسر دارد و برادرش نیز یکی از بازیگران کهنه سینما می باشد.کتایون ریاحی کارشناس ادبیات و انسان شناسی است. پدر و مادر وی شیرازی – گیلانی تبار هستند. پدر وی اردشیر ریاحی پزشک ارتوپد و مادرش جهان ریاحی طراح لباس می باشد. این بازیگر خواهر علیرضا ریاحی از دیگر بازیگران سینما در ایران است.آخرین بازی او در سریال یوسف پیامبر در نقش زلیخا بود. او در خرداد ۱۳۸۸ طی یاداشتی به سایت سیما فیلم، کناره گیری خود از دنیای بازیگری را اعلام کرد.

وی طی سال ۱۳۹۳، دو کتاب منتشر کرد. اولی با عنوان «یک پنجره برای من» با طرح جلدی از عباس کیارستمی و شامل هشت نمایشنامه است که از سوی انتشارات شمع و مه منتشر شده‌است. به علاوه، رضا درستکار در مقدمه این کتاب، قسمت‌های مختلف زندگی ریاحی را شرح داده. کتاب دوم او نیز یک قصـه کودکانه است باعنوان «ماهی قرمز کوچک» با تصویرگری نگین احتسابیان که از سوی انتشارات شمع و مه به بازار آمده‌است.

ریاحی با نویسندگی برای کودکان شروع و با فیلم «خبرچین» به سینما آمد. اما فیلم در نیمه راه متوقف شد و او برای بازی در فیلم «پاییزان» انتخاب شد.

در اون تاریخ در سینما چندان برنده نبود اما با بازی در مجموعه «پدرسالار» توانست خود را مطرح کند و وجود او در مجموعه‌های «روزهای زندگی» و بویژه زنجیره تلویزیونی «پس از باران» از او چهره محبوبی ساخت. ریاحی برنده شد در مجموعه‌های «پس از باران» و «شب دهم» بازی فراوان زیبایی ارائه دهد.

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *