کلارا چیا و جرارد پیکه با هم درگیر شدند

[ad_1]

مطبوعات پس از دوری شکیرا و جرارد پیکه بر آنها فشار آورده اند تا در مورد رابطه و جزییات دوری آنها چیزی دستگیرشان شود. طلاق آنها و حضانت فرزندانشان موضوعی است که مورد توجه رسانه هاست. با این حال، از زمانی که رابطه مدافع میانی بارسلونا با کلارا چیا مارتی آشکار شد، این زن ۲۳ ساله نیز در کانون توجه قرار گرفته است. کلارا از عشق جدیدش شکایت کرد.

download 6 4

عشق جدید پیکه در سفرهای عاشقانه مختلفی دیده شده است زیرا این زوج توسط مطبوعات تحت تعقیب قرار گرفته اند و این دلیل ساختن مشاجره شدید بین این دو شده است.

کلارا چیا ستاره بارسلونا را ملامت کرد که همانند قبل با شکیرا از او در برابر پاپاراتزی ها محافظت نکرده است.

پیکه و کلارا اخیرا در پاریس و همچنین در حال قدم زدن در خیابان های بارسلونا دیده شدند. آنها در حالی دیده شده اند که دست در دست هم گرفته بودند و خوشحال و خندان به نظر می رسیدند.

چند روز نزد نیز وقت ورود به پایتخت کاتالونیا از مسافرت خود به فرانسه در فرودگاه دیده شدند. این زن کم سن پس از بازگشت به بارسلونا از رفتار پیکه شکایت کرد.

طبق شرح روزنامه ها، پیکه احتمالاً با کلارا چیا مارتی در کازمِس (Kosmos) شرکتی که وابسته به پیکه، دوست شده است. کلارا در دفتر روابط عمومی شرکت پیکه کار می کند و هنوز در حال تحصیل در این رشته است.

پیکه و کلارا چیا مارتی در مراسمی که بیش از ۳,۰۰۰ نفر در اون وجود داشتند شرکت کردند و رفتار و حرکاتشان تماما ارتباطی که بین اون دو وجود دارد را بیان می کرد.

منظور می کنیم این مطالب را هم بخوانید:

اولین اعترافات شکیرا سپس از دوری از پیکه: «دوری فوق‌العاده مقاوم و تکان‌دهنده است»

رسوایی دیگر برای جرارد پیکه؛ خیانت به شکیرا با نامزد گذشته لئوناردو دی کاپریو

شکیرا در برابر پیکه؛ شکیرا در حال تهیه لیستی از تمام خیانت های جرارد پیکه است

کلارا چیا مارتی؛ تصاویر عشق جدید جرارد پیکه و زنی که دلیل دوری او و شکیرا شد

جرارد پیکه و شکیرا برای حضانت موقت فرزندان خود به توافق رسیدند

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *