کلکسیون NFT آنتونی هاپکینز به فروش رسید

[ad_1]

آنتونی هاپکینز، ستاره سینمای هالیوود، ورودی طوفانی به فضای NFTها داشت. کلکسیون NFT آنتونی هاپکینز در سایت OpenSea در کمتر از ده دقیقه به فروش رسید.

کلکسیون NFT آنتونی هاپکینز شامل 1000 دلیل‌ هنری سینمایی است. توسعه‌دهندگان در ساخت این مجموعه از بهترین منظره‌‌های تاریخ کوشش این آرتیست معروف الهام گرفته‌اند.

آرون گروپس

زیادتر بخوانید: نحوه ساخت توکن NFT چگونه است؟

کلکسیون NFT آنتونی هاپکینز

آنتونی هاپکینز (Anthony Hopkins)، بازیگر معروف برنده اسکار، اولین کلکسیون NFT خود با نام “The Eternal Collection” را در کمتر از ده دقیقه به فروش رساند.

این مجموعه با مشارکت Orange Comet Inc، آژانس طراحی متمرکز بر NFT و Web3 طراحی شده است. مجموعه NFT آنتونی هاپکینز شامل 1000 دلیل‌ هنری سینمایی است. توسعه‌دهندگان در ساخت این مجموعه از لحظات اساسی و مهم کاری این آرتیست سرشناس استفاده کرده‌اند.

کلکسیون NFT آنتونی هاپکینز به فروش رسید

در قسمت توضیحات مجموعه OpenSea نشانه شده است که بدنه کلکسیون تفسیری از شخصیت‌های گوناگونی خواهد بود که آنتونی هاپکینز در طول کارنامه درخشان سینمایی خود به عکس کشیده است.

رکورد فروش کلکسیون NFT هاپکینز

تصاویر و انیمیشن‌های خلاقانه با نام‌هایی همانند “مسخره”، “عاشق”، “فرماندار”، “شورش”، “بخشنده” و “ابدی” هر کدام علامت‌دهنده شخصیت‌های مختلف هاپکینز در طول دوران زبر دست بازیگری‌اش هستند. Orange Comet، آژانس طراحی NFT و Web3، مدعی شد که کلکسیون NFT آنتونی هاپکینز رکورد فروش سایت OpenSea را جابجا کرده است. این مجموعه به سریع‌‌ترین فروش تاریخ اوپن سی تبدیل شد.

آنتونی هاپکینز در یک پیام توییتری ضمن سپاسگزاری از جامعه NFT اظهار نمود که هنوز نمی‌تواند خبر فروش مجموعه را اعتقاد کند. کلکسیون NFT آنتونی هاپکینز شامل 990 عکس منحصر به فرد با ابزارهای انتخابی تصادفی است. از جمله ابزارهای انتخابی مجموعه می‌توان به نقاشی‌ها و طراحی‌های این بازیگر و همچنین مصاحبه‌هایش در Zoom نشانه کرد.

زیادتر بخوانید:

نظر شما درباره کلکسیون NFT آنتونی هاپکینز چیست؟ لطفا نظرات خود را در قسمت کامنت‌ها با جونی به اشتراک بگذارید.

منبع: cointelegraph

[ad_2]