کلیسای سنت جورج و قدمت این بنا قدیمی واقع در جمهوری چک

[ad_1]

یکی از سرشناس ترین کلیساهای دنیا که البته مخوف بوده، کلیسای سنت جورج می باشد. این کلیسا در جمهوری چک واقع شده است و امروزه مقصد بسیاری از گردشگران می باشد. اگر می خواهید، از یک چیز تازه حیرت انگیز دیدن کنید این کلیسا را از یاد نبرید.

جذابیت سازه سنت جورج

معرفی کلیسای سنت جورج

یکی از نمونه آثار قدیمی که در عین تاریخی بودن هولناک است، این کلیسای معروف می باشد. در این بنا نیروهای اهرمنی محبوس بوده و روایت های زیادی نیز در این زمینه وجود دارد. خادمان این بنا روایت های مختلفی دارند که برخی در زمینه کمک به انسان ها است. این تجربه های هراسناک هستند. از شهرهای مهم چک می توان به پراگ نشانه کرد که در لینک به معرفی مکان های دیدنی پراگ نیز پرداخته ایم.

معرفی بنای سنت جورج

این کلیسا کجاست؟

این کلیسا فراوان کهنه بوده و در روستایی در قسمت شمال غربی ناحیه بوهم واقع شده است. این بنا امروزه یکی از دیدنی های جمهوری چک بوده و تاریخ اون پر بار می باشد. تاریخ ساخت این بنا به سال ۱۳۵۲ دوباره می گردد. این مکان مذهبی تعجب های زیادی برای گردشگران دارد. این بنا قرن ها در خدمت مردم بوده است. این کلیسا خسارت ای زیادی را صبر کرد.

جاذبه های سنت جورج

در سال ۱۹۶۸ سقف این بنا فرو ریخت و قسمت مهمی از زیبایی اون از بین رفت. در طول تاریخ این بنا رویدادهای مختلفی را از سر گذرانده است. با وجود خسارت های بزر این بنا همچنان پابرجا بوده و مورد توجه گردشگران قرار دارد. راهکارهای عجیبی که توسط یک آرتیست در این مکان به اجرا درآمده شرایط گردشگری این مکان را رواج بیشتری داده است.

درون بنای سنت جورج

نحوه راه اندازی کلیسا:

ایده ای جذاب که موجب راه اندازی مجدد این کلیسا شد، قرار دادن پیکره هایی تراشیده شده به شکل ارواح بود که گویی در حال راز و نیاز و نیایش هستند. همین داستان این کلیسا را به محلی برای عکاسی تبدیل کرد. امروزه گردشگران این مکان را به نام یک کلیسای بد می شناسند. این ارواح نشسته بر روی نیمکت ها سفیدپوش بوده و با ظاهری شگفت آور طراحی شده اند.

فضای کلیسای سنت جورج با وجود این ارواح فراوان شگفت آور شده است. این مکان فضایی ویژه داشته و گاهی افراد را به فکر فرو می برد. این هنر توانسته دستاوردهای مهمی داشته باشد که یکی از اون ها جاذبه توریستان خواهد بود. در تاریخ شکل گیری این کلیسا توانسته توجه مخاطبان زیادی را جلب کند. امروزه افراد زیادی از نقاط مختلف دنیا به این مکان می روند.

کلیسای سنت جورج

هدف اصلی از ساخت این دلیل‌ هنری ارزشمند جلب توجه مخاطبان بوده است. این کار موجب بازسازی کلیسا شده و امروزه نقش مهمی در قطب گردشگری و تجاری داشته است. شما نیز در مسافرت به سرزمین چک می توانید از این کلیسا دیدن کنید.

منبع : آرگا

برچسب :

[ad_2]