کنار سازی سانسور “بدن برهنه یک مرد” در سریال شبکه پنهان زنان/ عکس

[ad_1]

سانسور شگفت آور بدن برهنه یک مرد در سریال شبکه پنهان زنان کنار‌ساز شد.

به شرح وقت سحر به تعریف از خبرآنلاین: در سکانسی از قطعه یازدهم سریال «شبکه پنهان زنان» بدن برهنه یک مرد با یک لکه سیاه عظیم پوشانده شد. در این سکانس لباس فردی که زیر شکنجه قرار دارد از قطعه یقه پاره شده و نمایش بدن برهنه این مرد با اصلاحیه روباه‌رو شده است.

سازندگان این سریال هم برای فرار از حذف سکانس‌های مربوط به این بازیگر و رفع این برهنگی به ساده‌ترین روش عمل کرده‌اند.

آنها با انداختن لکه‌ای سیاه بر روی قسمت برهنه بدن بازیگرشان از این ممیزی ساترا عبور کرده‌اند.

حاشیه سازی سانسور

قطعه یازدهم سریال «شبکه پنهان زنان» که هر جمعه ساعت ۱۲ در پلتفرم نماوا عرضه می‌شود این هفته با دیر کرد ۹ ساعته روی پلتفرم قرار گرفت و در ساعت ۹ شب منتشر شد.

تاخیری که گفته می‌شد به سبب انجام اصلاحیه‌های مورد نظر ساترا ساختن شده و با توجه به راه شگفت آور ممیزی این سکانس و البته تاریخ کوتاه‌تر این قطعه نسبت به قطعه‌های قبلی این سریال به نظر می‌رسد چندان هم اشتباه نبوده است.

سریال «شبکه پنهان زنان» به کارگردانی افشین هاشمی به ماجراهای مردی با ۴ همسر در سال‌های دهه‌های ابتدایی قرن ۱۴ شمسی می‌گذرد. مردی که محمود زنبورکچی نام دارد و از تقدیر مامور به مشارکت در راه‌اندازی کانون بانوان ایران می‌شود و در این راه به زن دیگری قلب می‌بازد.

سیامک انصاری، حمید فرخ‌نژاد، شبنم مقدمی، لیلا حاتمی، شقایق کشاورز، مهدی هاشمی و… تعدادی از بازیگران این سریال متفاوت شبکه نمایش خانگی هستند.

[ad_2]