کنسل شدن سریال رزیدنت اویل سپس از تنها 1 دوره پخش!

[ad_1]

ساخت ادامه سریال Resident Evil که به تازگی از سوی نتفلیکس به نمایش درآمده بود، کنسل شد. کنسل شدن سریال رزیدنت اویل برای مخاطبان اون خبر ناراحت‌کننده‌ای بود.

سریال جدید نتفلیکس که در ژانر ترسناک، علمی‌تخیلی و اکشن بود و بر پایه بازی با همین نام ساخته شده بود، نتوانست به اندازه بازی‌های ویدیویی سری Resident Evil برنده عمل کند.

آبان تتر

زیادتر بخوانید: بهترین سریال های 2022

کنسل شدن سریال رزیدنت اویل

نتفلیکس رسما اعلام کرد ساخت دنباله این سریال که تنها یک دوره از اون منتشر شده بود، کنسل شده است. این اقتباس که در طول دو خط زمانی، شیوع ویروس مرگبار را در راکون سیتی روایت می‌کرد، بازخوردهای فراوان منفی‌ از جانب طرفداران و منتقدان دریافت کرد. به طور کوتاه باید گفت که از همان ابتدا به نظر نمی‌رسید ادامه پیدا کند.

کنسل شدن سریال رزیدنت اویل
کنسل شدن سریال رزیدنت اویل

سریال Resident Evil که در ماه جولای پخش شد، شروعی نسبتا توانا داشت؛ برای چی که در رتبه دوم لیست “پربیننده‌ترین آثار نتفلیکس” قرار گرفت. اما این موفقیت گذرا بود و نتوانست تماشاگران را به اندازه کافی برای تماشای اپیزودهای سپس، علاقه‌مند نگه دارد.

واکنش طرفداران و مخاطبان عمومی نسبت به این دلیل‌ فراوان منفی بود. در Rotten Tomatoes سریال رضایت تنها ۲۲ درصد از تماشاگران را به دست آورد، در حالی که طرفداران متاکریتیک در علامت دادن عواطف خود در رابطه با این اقتباس حتی ظالم‌تر بودند و امتیاز ۱.۴ از ۱۰ را به اون دادند.

این سریال تنها و اولین اقتباس از بازی‌های ویدیویی Resident Evil نیست. میلا یوویچ سال‌ها نزد در یک سری فیلم شش قسمتی بازی کرده بود که بهترین نقدها را دریافت نکرد اما در سریال جدید مخاطبان سری را کلافه نکرد.

سال قبل نیز فیلم سینمایی Resident Evil: Welcome to Raccoon City با بازی کایا اسکودلاریو در نقش کلر ردفیلد، رابی آمل در نقش کریس ردفیلد و هانا جان کامن در نقش جیل ولنتاین اکران شد. این دلیل‌ ترسناک علمی‌تخیلی نیز نتوانست نظر مثبت منتقدان را به دست آورد و امتیاز ۳۰٪ در RottenTomatoes گرفت، در حالی که طرفداران با امتیاز ۶۵٪ علامت دادند که رضایت بیشتری از فیلم داشتند.

در عین حال، این آخر رزیدنت اویل در نتفلیکس نیست. Resident Evil: Infinite Darkness یک مجموعه انیمیشنی است که در سال ۲۰۲۱ پخش شد و حول شخصیت‌های کلر و لئون در مبارزه با انبوهی از زامبی‌ها در آغاز دهه ۲۰۰۰ میلادی می‌گذشت. تا این ثانیه نتفلیکس هیچ نشانه‌ای به آینده سریال انیمیشنی نکرده است.

زیادتر بخوانید:

دیدگاه شما در خصوص کنسل شدن سریال رزیدنت اویل چیست؟ نظرات خود را در قسمت کامنت‌ها با جونی در میان بگذارید.

[ad_2]