کودک ۴ساله، قربانی نقشه شوم زن کارتن‌ خواب

[ad_1]

کودک ۴ساله، قربانی نقشه شوم زن کارتن‌ خواب

زن کارتن‌ خواب که متهم است پسربچه چهارساله‌ ای را به کشتن رسانده و جسدش را در رودخانه انداخته کشتن را انکار کرد

کشتن پسر 4 ساله به دست زن کارتن خواب

این زن متهم است کودک را از پارک ربوده و با خود به منطقه جاجرود برده و آنجا به کشتن رسانده است. هرچند او سپس از بازداشت به کشتن اعتراف کرده بود اما در جلسه دادگاه مدعی شد کودک حین بازی کردن به درون رودخانه افتاده است.

گم شدن پسربچه ۴ساله

دو سال قبل زن و مردی به ماموران پلیس شرح دادند فرزندشان به نام تیام گم شده است. مادر این کودک به پلیس گفت فرزندش در پارک بازی می‌کرد که یکباره ناپدید شد.

هنگامی ماموران دوربین‌های مداربسته دور و بر پارک را بررسی کردند متوجه شدند زنی به نام مریم که در اون پارک کارتن‌خواب بوده تیام کودک چهارساله را با خودش برده و از محل دور شده است.

به این ردیف ماموران به ردیابی مریم ۴۰ساله پرداختند و او را بازداشت کردند.

زن معتاد گفت: من وضع مالی بدی دارم و برای اعتیادم از همسرم جدا شده‌ام. برای تکدی‌ تیام را که در کوچه در حال بازی بود درون یک کارتن گذاشتم و با خودم بردم، اما هنگامی به چهارراه تیرانداز رسیدیم او را در فراوانی گم کردم.

در این بین جسد پسر کودک در رودخانه خجیر پیدا و به پزشکی قانونی منتقل شد.

اعتراف به کشتن تیام کوچک

مریم در ادامه به کشتن پسر کودک اعتراف کرد و گفت: من نسبت فامیلی دوری با مادر تیام دارم. به همین خاطر به خانه آنها رفت‌وآمد داشتم و به درخواست مادرش او را چند بار به پارک برده بودم.

آخرین بار پولی در بساط نداشتم و می‌خواستم گدایی کنم. من روی کارتن خودم نشسته بودم که تیام به سمتم آمد، چون فامیل بودیم و با مادرش دوستی هم داشتم این بچه کامل من را می‌شناخت.

هنگامی روی کارتن من آمد تصمیم گرفتم تیام را دنبال خودم ببرم تا پول بیشتری به دست بیاورم. من به دلیل بازی تیام را دنبال خودم به سو جاجرود بردم و مبلغی را هم از راه تکدی‌ به دست آوردم اما در حوالی جاجرود بودیم که تیام بی‌قراری کرد و من فراوان عصبانی شدم. روسری مرا می‌کشید. من که خمار بودم و حال طبیعی نداشتم او را به درون کانال آب هل دادم.

در بازجویی‌های بعدی زن معتاد ادعای جدید‌ای مطرح کرد.

او گفت: من در حوالی جاجرود در حال گدایی بودم و تیام همان حوالی بازی می‌کرد. من یک کارتن را به نام زیرانداز انداخته بودم اما تیام روی اون آمد. من که عصبانی شده بودم و تحت تاثیر مواد مخدر حال طبیعی نداشتم او را درون کنارآب انداختم.

اما بلافاصله پشیمان شدم و به آب زدم، ولی شدت آب فراوان بود و پسر کودک را با خودش برد. آنجا هیچ‌کسی نبود تا از او کمک بگیرم. به همین خاطر تصمیم گرفتم بیصدا کنم.

محاکمه زن کارتن‌خواب به اتهام کشتن

با توجه به اعتیاد زن کم سن او برای معاینه به پزشکی قانونی فرستاده شد. هرچند اختلال روانی در زن تشخیص داده شد اما متخصصان اعلام کردند او مسئول اعمال خودش است.

به این ردیف کیفرخواست علیه متهم صادر و پرونده‌اش به شعبه هفتم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد و از خود نگهداری کرد.

در ابتدای جلسه پدر تیام در درجه مخصوص ایستاد و گفت: من در شکل دریافت ۲۵۰ میلیون تومان آماده به گذشت هستم.

اما مادر قربانی درخواست قصاص کرد.

سپس متهم در درجه مخصوص ایستاد و مدعی شد پسر کودک ناخواسته کشته شده است.

او گفت: قبول دارم تیام را دنبال خودم به جاجرود بردم، اما تصمیم بدی نداشتم. من در حال گدایی بودم و او کنار رودخانه بازی می‌کرد. اما ناخواسته در حین بازی به درون رودخانه افتاد. من تلاش کردم او را نجات دهم اما نشد. من اتهام کشتن عمد را قبول ندارم.

 در آخر جلسه قضات درون شور شدند تا رأی صادر کنند.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: etemadonline.ir

[ad_2]