گلاب دو آتیشه سنتی چگونه تهیه می شود؟

[ad_1]

انواع مختلف عرقیات از گاهان متعدد در بازار موجود می باشد که هرکدام به نوعی برای بدن سودمند می باشند، گلاب دو آتیشه دارای خواص متعددی و مفیدی می باشد که سلامت بدن را ضمانت می کند.

گلاب معمولا از تقطیر برگ گل تولید می شود و نمونه دو آتیشه اون در دو مرحله انجام گرفته ولی با این تفاوت که در این مرحله به جای آب، با گلاب تقطیر انجام می شود.

به همین دلیل گلاب غلیظ تر شده و بوی خوش اون چندین برابر می شود و همچنین عیار اون بالاتر می رود.

این‌ نوع گلاب و همچنین گلاب الماس به دلیل مزه و بوی دلپذیر اون فراوان مورد استقبال قرار گرفته است و رضایت خریداران را به خود جلب نموده است.

برای مشاهده نمونه های زیادتر می توانید به سایت آراد برندینگ مراجعه کنید.

گلاب دو آتیشه سنتی چگونه تهیه می شود؟

معمولا افراد در وقت خرید این محصول دو فاکتور برایشان مهم بوده که غلظت بالا و بوی خوش مخصوص ای داشته باشد تا به غذاها مزه بی نظیری ببخشد.

گلاب مرغوب دارای طعمی گس و کمی تلخ بوده که هرچه غلطت اون زیادتر باشد این مزه محسوس تر بوده است.

گلاب دو آتیشه  قمصر کاشان به دلیل برخورداری از بالاترین کیفیت و بوی خوش بی نظیرش فراوان معروف شده است و به نام سوغاتی این سرزمین شناخته می شود.

 

قیمت گلاب دو آتیشه

بسیاری از کارخانه های تولید کننده لوازم آرایشی از عصاره گلاب و قاتی گلاب و روغن نارگیل استفاده می کنند که برای آنها قیمت گلاب دو آتیشه که مورد نیاز آنها بوده فراوان با ارزش و مهم بودن دارد که در کنار قیمت مناسب از کیفیت خوبی نیز برخوردار باشد.

معمولا گلاب بر أساس غلظت مقام بندی شده و هرچه غلظت اون زیادتر باشد قیمت اون گران تر بوده است.

برای مشتریان یکی از مواردی که فراوان مهم است کیفیت و موغوبیت این محصول بوده که گلاب دو آتیشه مقام یک باشد و بوی خوش اون بی نظیر بوده است.

چون همه افراد به دلیل بوی خوش قلب نشین اون را خریداری کرده و مورد استفاده قرار می دهند.

گلاب دو آتیشه سنتی چگونه تهیه می شود؟

عوامل فراوان زیادی وجود دارد که در قیمت گلاب دو آتیشه دخیل هستند.

باید حتما گلاب را از مراکز با اعتبار خریداری کرد زیرا افراد سود جو برای کسب حقوق زیادتر گاهی در ارائه این محصول کوتاهی کرده و تقلب می کنند.

در بسیاری از مراکز با اعتبار می توان خرید گلاب دو آتیشه را با کیفیت عالی تهیه کنید، زیرا در این فروشگاه ها گلاب مقام یک و گلاب نیم لیتری استاندارد را به دنبال تاییدیه های بهداشتی به خریداران ارائه می کنند.

برای خرید یک گلاب دو آتیشه مقام یک باید به مزه گس اون توجه کنید و همچنین بوی شدید گلاب نیز بیان‌ گر اصل بودن اون می باشد.

 

گلاب دو آتیشه سنتی

در واقع افرادی از گلاب دو آتیشه سنتی برای معالجه میگرن و سر دردهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

به این شکل که می توان دستمال جیبی را آغشته به گلاب کرد و سپس روی پیشانی بست تا تاثیر خود را روی اون بگذارد.

طبق آمارهای به دست آمده گلاب می تواند برای بی خوابی و رفع زیان دهان تاثیر فراوان خوبی داشته باشد.

افرادی که دارای مزاج گرم هستند که می توانند از گلاب برای رفع خشکی و خون ریزی استفاده کنند.

توصیه می شود از گلاب برای نیرومند لثه و دهان استفاده کنید برای چی که مصرف اون می تواند دلیل رفع کثیفی و باکتریهای موجود در دهان شود.

گلاب دو آتیشه سنتی چگونه تهیه می شود؟

برای معالجه بیماری یبوست می توان از کمی گلاب دو آتیشه سنتی و تخم بارهنگ را با هم ترکیب کرده و به وقت ۱۵ دقیقه جوشانده و سپس از اینکه سرد شد اون را با عسل نوش جان کرد.

با ارزش فراوان داشتن باید بگوئیم که ایرانیان اولین کسانی بودند که از خواص درمانی گل محمدی پی برده و از اون برای تهیه گلاب و عصاره اون استفاده می کنند.

این گیاه بومی ایران بوده تا ۳۵۰ سال نزد این محصول غیر از ایران در هیچ کشوری رشد و تولید نداشته است.

طبق توضیحاتی که داده شد گلاب می تواند خواص فراوان زیادی برای بدن داشته باشد و بسیاری از بیماریها را معالجه کند.

امروزه در زیادتر شهرهای ایران گلاب یافت می شود اما باید بگوئیم که اکثر فروشندگانی که این محصول را عرضه می کنند دارای کیفیت بالا و قیمت مناسبی نیستند.

منبع : آرگا

برچسب :

[ad_2]