یک ادعای باورنکردنی: ایلان ماسک از اینشتین باهوش‌تر است!

[ad_1]

مدیر گذشته اسپیس ایکس در مستندی که به تازگی درباره ایلان ماسک پخش شده، می‌گوید او حتی از اینشتین باهوش‌تر است.

به شرح وقت سحر به تعریف از دیجیاتو، مدیر گذشته جاذبه استعدادهای اسپیس ایکس در مستند جدید شبکه BBC مدعی شده که ایلان ماسک از اینشتین باهوش‌تر است. او می‌گوید میراث ثروتمندترین فرد حال آماده دنیا ترکیبی از اینشتین، راک‌فلر و تسلا خواهد بود. مادر ایلان ماسک هم مدعی شده که هرچند همه پسرش را تمجید می‌کنند اما هیچ‌کس نمی‌خواهد جای او باشد.

«دالی سینگ» که در حد فاصل سال‌های ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۳ در اسپیس ایکس کار می‌کرد، در مستند جدید شبکه BBC با نام The Elon Musk Show سخنانی را درباره مدیر گذشته خود بیان کرده است. این مستند به بررسی راه تبدیل شدن ماسک به ثروتمندترین فرد دنیا می‌پردازد و اولین قطعه اون هفته قبل منتشر شد. با این حال، خبرگزاری بیزنس اینسایدر دو قطعه بعدی را هم پیشاپیش دیده و گزارشی در این زمینه منتشر کرده است.

سینگ در قطعه دوم درباره ماسک می‌گوید: «او همه چیز را درباره تسلا و اینشتین یاد گرفت. او هر چیزی که اون‌ها می‌دانستند را یادگرفت و کوشش دارد این دانسته‌ها را به سطحی بالاتر ببرد. فکر می‌کنم او نزدیک‌ترین شخص به این چهره‌ها در روزگار و عصر آماده است.»

سینگ اظهار می‌کند که زمانی کار ساخت میراث ماسک تکمیل شود، او بدون شک به نام ترکیبی از اینشتین، تسلا و راک‌فلر شناخته خواهد شد. آلبرت اینشتین برای نظریه نسبیت سرشناس است که درک ما از فضا، تاریخ، گرانش و کیهان را تغییر داد. نیکولا تسلا برای دستاوردهایش در زمینه تولید، حمل و تعریف و کاربردهای برق معروف است. جان دی. راک‌فلر هم یکی از ثروتمندترین انسان‌های دنیا بود که کارها بشردوستانه زیادی انجام داد.

هیچ‌کس دوست ندارد واقعا ایلان ماسک باشد

از سوی دیگر، مادر ایلان ماسک هم در این مستند وجود داشته و پسرش را به نام یک «نابغه» وصف کرده است. او می‌گوید با وجود این که همه پسرش را تمجید می‌کنند، ولی هیچ‌کس در واقعیت نمی‌خواهد ایلان باشد: «او با شرکت‌هایش فراوان مورد تنفر قرار می‌گیرد. این اندازه با او بدرفتاری نکنید.»

پدر ایلان ماسک هم می‌گوید پسرش در جوانی علاقه زیادی به خواندن، به‌مخصوص درباره اسکندر مقدونی داشت. او همچنین آخرین سفارش ناپلئون را به زبان فرانسوی در کتابداری خود در اختیار داشت.

[ad_2]