یک عکس لاکچری دیگر از “علیرضا نیکبخت” و همسرش/ عکس

[ad_1]

تصویری از علیرضا نیکبخت و همسرش در فضای غیر واقعی در خانه لوکسشان و ژست عاشقانه شان منتشر شد.

به شرح وقت سحر، عکسی دیده نشده از علیرضا نیکبخت واحدی فوتبالیست سرشناس ایرانی و همسرش که در فضای غیر واقعی کوشش زیادی دارند با یک ژست جدید منتشر شد.

یک عکس لاکچری دیگر از

نیکبخت واحدی: مگر دیوانه‌ام برای شکست پرسپولیس دعا کنم؟

ستاره قبلی پرسپولیس اعتقاد داشت بنا به صلاحدید کادر فنی نیمکت نشین شده است و برای شکست تیم هم دعا نکرده است.

علیرضا نیکبخت واحدی ۱۳ سال قبل پیراهن سرخپوشان تهرانی را بر بدن می کرد، او در تاریخ دوم خرداد ۱۳۸۸ سپس از بازی با الشباب عربستان گفت‌وگویی با خبرورزشی انجام داد و در خصوص نیمکت نشینی‌اش مقابل حریف در لیگ قهرمانان آسیا توسط وینگادا سرمربی پرسپولیس، اظهار داشت: بنا بر صلاحدید کادر فنی نیمکت نشین شده بود و نیمه دوم به میدان رفتم.

اما قطعه جذاب این گفت‌وگو به شکار تصاویر تلویزیونی و پچ پچ وی روی نیمکت تیم بود که برخی ها ادعا داشتند نیکبخت نیمکت نشین برای شکست پرسپولیس دعا می کند.

ولی خودش اینجوری توضیح داد: مگر دیوانه ام برای شکست تیم دعا کنم؟ موفقیت پرسپولیس موفقیت من هم است. ضمن اینکه شنیده بودیم روی تصاویر تلویزیونی لب خوانی می کنند تا تخلف بازیکن یا استاد پابرجا شود اما نشنیده بودیم از روی تصاویر تلویزیونی ذهن خوانی کنند و متوجه شوند من در حال دعا کردن برای شکست سرخپوشان باشم.

اتفاقا من برای شکست الشباب و پیروزی پرسپولیس روی نیمکت دعا کردم و خوشحالم که دعای من پذیرفته شد و به مرحله سپس صعود کردیم.

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *