۷ سلبریتی که قبل از شُهرت، زندگی سختی داشتند!

[ad_1]

برخی سلبریتی ها هم همانند بقیه ی مردم نزد از رسیدن به شهرت مجبور شدند بر موانع سختی غلبه کنند.

به شرح وقت سحر به تعریف از روزیاتو: سختی ها و مشکلات همیشه در زندگی ما هستند تا درس های ارزشمندی به ما دهند. سلبریتی ها هم همانند بقیه ی مردم نزد از رسیدن به شهرت مجبور شدند بر موانع سختی غلبه کنند. اما پس از غلبه بر اون ها، مزه شیرین موفقیت را چشیدند.

سیلوستر استالونه

سیلوستر استالونه نزد از رسیدن به شهرت، یک بار مجبور شد سگش را به قیمت ۴۰ دلار بفروشد، تنها برای اینکه بتواند غذایی برای خود تهیه کند. اما بعداً فیلمنامه ای نوشت که فیلم «راکی» (Rocky) از اون ساخته شد.

هنگامی تهیه کننده ای قصـه فیلمنامه اش را شنید، تصمیم گرفت فیلمنامه ی او را بخرد اما نمی خواست خود استالونه هم در فیلم وجود داشته باشد.
استالونه نپذیرفت و منظور ۳۶۰ هزار دلاری اون تهیه کننده را رد کرد تا بتواند زمان بازی هم داشته باشد.

به این ردیف، اون تهیه کننده تدبیر ای جز اینکه استالونه را ستاره ی فیلم کند، نداشت. این فیلم سپس از اکران به چنان موفقیتی دست یافت که شهرتی آنی برای استالونه رقم زد و بقیه اش را هم که همه می دانیم.

برد پیت

برد پیت قبل از آنکه بازیگر مشهوری شود، مدتی جلوی یک رستوران مرغ سوخاری می ایستاد و با بدن پوش مرغ برای اون تبلیغ می کرد. هنگامی در مصاحبه ای از او سؤال شد که از این کار چقدر پول در می آورد گفت دستمزدش را برای ندارد اما فقط برای سیر کردن شکمش برای اون رستوران کار می کرد.

هیو جکمن

هیو جکمن در ابتدا معلم ورزش بود. او در مصاحبه ای، خبرنگار را که یکی از شاگردان کهنه اش بود، شناخت و به او گفت: «ببخشید رفیق ولی ما فراوان وقت است که همدیگر را می شناسیم. من معلم دبیرستانت بودم و می خواهم بدانم که تدریسم چطور بوده. برایم فراوان مهم است.» جکمن اون تاریخ دیگر بازیگر فراوان مشهوری شده بود.

ریچل مک آدامز

ریچل مک آدامز قبل از تبدیل شدن به یکی از بازیگران معروف هالیوود، در رستوران مک دونالد کار می کرد. او در اینباره گفته: «حدود ۳ سال در مک دونالد کار کردم. نیروی خوبی نبودم. یک بار دستگاه آبمیوه گیری را خراب کردم.» او همچنین گفت اگر بازیگر نمی شد دوست داشت یک رستوران راه بیاندازد، هر چند آشپز عالی ای نیست اما می تواند از روی دستور پخت آشپزی کند.

جورج کلونی

جورج کلونی زمانی به شکل خانه به خانه بیمه می فروخت. او در اینباره گفته: «من به شکل خانه به خانه بیمه می فروختم اما خوب نزد نمی رفت.» او نزد از رسیدن به شهرت حتی کفش هم می فروخت. با این حال، سختی ها به او درس های ارزشمندی داد که حتی حالا که به یک سلبریتی تبدیل شده از اون ها استفاده می گیرد.

جنیفر آنیستون

جنیفر آنیستون قبل از رسیدن به موفقیت و شهرت، مشکلات زیادی را تجربه کرد. او در اینباره گفته: «از خانواده دور بودم و جای دیگری زندگی می کردم. ۶ سریال تلویزیونی ناموفق داشتم. سال ها در نیویورک پیشخدت بودم. مدتی هم بازاریاب تلفنی بودم ولی حتی یک فروش هم نداشتم. در این کار افتضاح بودم.»

علیرغم همه ی این سختی ها، او به تلاش ادامه داد و از پا ننشست تا اینکه بهترین زمان برایش رقم خورد.

سوفیا ورگارا

سوفیا ورگارا نزد از بازیگر شدن، دندانپزشکی می خواند. او در اینباره گفته: «می خواستم پزشک شوم، اما پزشک شدن تاریخ فراوان زیادی می برد و سال ها باید درس خواند. فراوان مقاوم است. به همین دلیل اون تاریخ نزدیک ترین گزینه سپس از اون برای من دندانپزشکی بود. به همین دلیل به رشته ی دندانپزشکی رفتم ولی تمامش نکردم.»

[ad_2]