3 خواسته ای که مردان در رابطه جنسی دارند و نمی گویند!!

[ad_1]

3 خواسته ای که مردان در رابطه جنسی دارند و نمی گویند!!

آقایان در رابطه جنسی خواسته‌ هایی دارند که به دلیل انتقادپذیری کم زنان مطرح نمی‌ کنند و با بی‌ میلی درون رابطه جنسی می‌ شوند

3 خواسته اصلی مردان در رابطه جنسی که نمی‌ گویند!

بسیاری از ما خواسته هایی از شریک جنسی خود داریم که به دلیل های مختلفی همانند خجالت و رودربایسی اون ها را بازگو نمی کنیم و یا آنقدر بد و زننده این خواسته ها را مطرح می سازیم که دلیل سرخوردگی سو مقابلمان می شود.

آقایان نیز همانند خانم ها تقاضاهای جنسی فراوانی را از همسرشان دارند که به دلیل اینکه انتقاد پذیری خانم ها فراوان کم است اون ها را مطرح نمی کنند و با بی میلی درون رابطه جنسی می شوند .

اگر شما نیز خواسته هایی را از شریک جنسی تان دارید اما نمی دانید که چگونه اون ها را مطرح سازید منظور می کنیم این مطلب را که مختص آقایان است ، مطالعه فرمایید تا بفهمید چگونه بدون جریحه دار کردن عواطف سو مقابلتان ، از رفتار جنسی او انتقاد کنید و تقاضاهای جنسی خود را مطرح سازید.

درصد فراوان کمی از خانم ها انتقاد پذیرند و مطرح کردن مشکلات جنسی با اون ها آسان است اما برخی دیگر سریعا در مقابل انتقاد از رابطه جنسی و درخواست های جنسی عکس العمل علامت می دهند.آیا راهی وجود دارد که مردان بدون آنکه عواطف شریک جنسی شان را جریحه دار کنند ، بتوانند به راحتی از او انتقاد کنند و خواسته هایشان را مطرح سازند؟ برای رسیدن به پاسخ این سوال با ما دنبال شوید.

زیادتر بفهمید : رابطه جنسی تندرست این 10 ویژگی را دارد!!

برطرف نمودن بوی بد واژن یکی از سه خواسته اصلی مردان در رابطه جنسی

برخی از مردان از بوی بد واژن شریک جنسیشان شکایت دارند اما خوب تر است هیچگاه این شکایت را مطرح نسازید و برای حل این مشکل با او به حمام بروید و بدن یکدیگر را بشویید و سپس به او بگویید این بوی تمیزی بدن او خوشی شما را چند برابر می کند.

نارضایتی از برخی رفتارهای جنسی زنان از مشکلات شایع مردان در رابطه

اگر از برخی از رفتارهای جنسی شریکتان ناخشنود هستید ، این حس را مستقیما به او نگویید و در حین رابطه جنسی از او بخواهید تصور کند جای شماست و حالا می توانید او را به سمتی که دلتان می خواهد هدایت کنید و کارهای جنسی را که از اون خوشی می برید را برای او بازگو کنید.

3 خواسته ای که مردان در رابطه جنسی دارند و نمی گویند!!
s-e-x.jpg

آغازگر نبودن در رابطه جنسی یکی از خواسته های مردان در رابطه جنسی

بسیاری از مردان دوست دارند گاهی همسرشان در شروع رابطه جنسی نزد قدم شوند و آغازگر رابطه باشند اما نمی دانند این خواسته را چگونه مطرح کنند . شما می توانید این تقاضا را این چنین مطرح کنید و به همسرتان بگویید :من دوست دارم گاهی تو شروع کننده رابطه باشی و مرا تحریک کنی و از اینکه همیشه من آغازگرم ناراحت هستم . توجه داشته باشید هرگاه همسرتان این کار را شروع کرد ، از او استقبال کنید و واکنش خوبی علامت دهید.

نکته: برخی از رفتارهای اشتباه زنان در رابطه جنسی از این فکر نشات می گیرد که اون ها خیال می کنند همه مردها همانند یکدیگرند و از یک چیز خوشی می برند پس واجب نیست برای گفتن خواسته های جنسی تان خشونت به کار ببرید ، شما می توانید در حین رابطه جنسی با ملایمت و غیر مستقیم خواسته های خود را مطرح سازید تا شریک جنسیتان اون ها را بیاموزد. رضایت دوطرف از رابطه جنسی فراوان مهم است پس با مطرح کردن عاقلانه نیازهای جنسیتان به خوب تر شدن رابطه خود کمک کنید.

زیادتر بفهمید : رابطه جنسی برنده با دانستن چند توانایی مهم و کاربردی!!

زیادتر بفهمید : تعداد رابطه جنسی در هفته، چند بار در هفته خوب و کافیه؟

زیادتر بفهمید : رابطه جنسی، زنان و مردان چگونه از رابطه جنسی شان سوء استفاده می کنند؟

گردآوری: گروه سبک زندگی سیمرغ
Seemorgh.com/lifestyle
منبع: bartarinha.ir

[ad_2]