3 نکته مهم درباره ی انتخاب پوستر دیواری منزل

[ad_1]

پوستر دیواری یکی از انواع دیوارپوش برای تزیین دکوراسیون داخلی است. امروزه روش‌های جدیدی برای لباس دیوار به نام جایگزین لباس‌های کهنه کاربرد دارند. این نوع لباس فراوان سبک با طرح‌های متنوع مدرن، فانتزی و کلاسیک طراحی می‌شود. برای چاپ اون نیز از دستگاه‌های چاپ قدرتمند استفاده می‌شود. برای انتخاب کاغذ دیواری سه بعدی منزل باید به نکاتی توجه کنیم. مثلا باید سبک طراحی فضا را در نظر بگیریم. زیرا ممکن است فضا به سبک‌های متنوعی طراحی شود. اما بیشتر ساختمان‌ها امروزه تقریبا به راه مدرن طراحی می‌شوند.

طرح‌های سه بعدی و برجسته طرفداران بیشتری دارند. در واقع پوستر دیواری سه بعدی دارای یک طرحی مانند به تصاویر واقعی است. از این نوع نقوش معمولا در اتاق‌های پذیرایی، نشیمن و اتاق خواب استفاده می‌شود. برای هر کدام از این فضاها طرح‌های متنوعی چاپ می‌شود. چاپ با کیفیت موجب می‌شود که طرح مورد نظر در ابعاد عظیم نیز دارای رزولیشن بالا باشد. برای انتخاب و خرید پوستر دیواری در ادامه به نکاتی نشانه خواهیم کرد.

 پوستر دیواری سه بعدی طرح تونل

پوستر دیواری سه بعدی طرح تونل

انتخاب پوستر دیواری بر پایه سبک دکوراسیون داخلی

خوب تر است قبل از انتخاب لباس مناسب برای دیوار، به سبک دکوراسیون داخلی دقت شود. همانطور که می‌دانید مدرنیته در تمامی ابعاد زندگی انسان مدرن مورد استفاده قرار می‌گیرد. بنابراین سبک بیشتر فضاها، مدرن و امروزی است. بنابراین لباس تزیینی دیوار نیز باید بر همین پایه انتخاب شود. طرح و نقوش چاپ شده روی اون نقشی در قیمت پوستر دیواری ندارد. در واقع تنها عامل تعیین قیمت این لباس‌، ابعاد و اندازه اون است.

طرح این لباس همانند کاغذ دیواری ساده نیست و به شکل یک نقش واحد و یکپارچه است. بنابراین نقوش در طول لباس تکرار نمی‌شوند. از همین رو باید قبل از خرید، ابعاد فضای مورد نظر را اندازه‌گیری کنیم. در اینجا برخی از راه‌های مورد استفاده برای انتخاب پوستر دیوار را ذکر خواهیم کرد.

  • سبک مدرن
  • راه کلاسیک
  • سبک‌های سنتی

دکوراسیون داخلی باید دارای تزیینات و چیدمان هماهنگ باشد. از این رو باید با توجه به سبک طراحی فضا، طرح مورد نظر برای لباس دیوار نیز انتخاب شود.

انتخاب کاغذ دیواری سه بعدی بر پایه ابعاد دیوار

همانطور که گفته‌شد باید ابعاد دیوار را قبل از خرید پوستر دیواری، اندازه‌گیری کنیم. بر همین پایه می‌توانیم ابعاد لباس دیوار را توصیه دهیم. بیشتر برای این لباس اندازه‌های استاندارد در نظر گرفته می‌شود. این اندازه‌ها ممکن است توسط مشتری تغییر کند. در نتیجه کار سفارشی خواهد شد و این داستان می‌تواند روی قیمت پوستر دیواری تاثیرگذار باشد. این لباس دارای یک طرح واحد و یکپارچه است. در نتیجه نباید سپس از خرید برش داده شود. در این شکل ممکن است به طرح کلی صدمه درون شود.

انواع پوستر دیواری به شکل سه بعدی و برجسته طراحی می‌شوند و تاثیر زیادی روی زیبایی فضای مورد نظر دارند. امروزه روش‌های متعددی برای اندازه‌گیری دیوار وجود دارد. برخی از افراد تمایل دارند که لباس تزیینی تنها بخشی از دیوار را در بر بگیرد. در نتیجه چندان تفاوتی ندارد که دیوار از قبل اندازه‌گیری شود. به همین دلیل می‌توانید پوستر دیواری سه بعدی را بدون این کار، خریداری کنید. میزان فروش پوستر دیواری علامت می‌دهد که این لباس در سنجیدن با سایر لباس‌های تزیینی مخاطب بیشتری دارد. برای نصب این لباس باید فرد تجربه و توانایی کافی را داشته باشد. قبل از نصب نیز باید دیوار مورد نظر صاف و یکنواخت شود تا امکان چاپ روی اون آماده شود.

کاغذ دیواری طرح سه بعدی

کاغذ دیواری طرح سه بعدی

انتخاب پوستر دیواری با توجه به برند

همانطور که می‌دانید در حال آماده شرکت‌های مختلفی انواع لباس تزیینی را تولید می‌کنند. نوع برند می‌تواند در میزان کیفیت و دوام پوستر دیواری تاثیرگذار باشد. ممکن است برخی از انواع کاغذ دیواری سه بعدی سپس از مدتی وابسته تغییر رنگ شوند. این داستان در مورد لباس‌هایی است که از شرکت با اعتبار خریداری نشود. خوشبختانه تمامی محصولات در مجموعه دکورآفیس از کیفیت بالایی برخوردار هستند. کیفیت بالای چاپ و قیمت پوستر دیواری علامت‌دهند کیفیت بالای محصولات این مجموعه است.

انتخاب برند داخلی چاپ پوستر دیواری نیز می‌تواند مناسب باشد. اما قبل از هر چیز باید به کیفیت چاپ دقت شود. در صورتی که از شرکت و سایت با اعتبار، لباس تزیینی دیوار خریداری شود، کیفیت اون ضمانت شده‌است. امروزه برندهای با اعتبار ایرانی و خارجی انواع لباس تزیینی را تولید می‌کنند. بیشتر برندهای تولیدکننده این لباس کوشش دارند که طرح‌های متنوعی را در این زمینه ارائه دهند. پوستر دیواری دنیا، پوستر دیواری گل و … از پرفروش‌ترین طرح‌های مجموعه دکورآفیس هستند. در این راستا این لباس‌ها را می‌توان در فضاهای مسکونی، تجاری و اداری مورد استفاده قرار داد.

قیمت کاغذ دیواری سه بعدی

برای اطلاع از قیمت پوستر دیواری می‌توانید به سایت دکورآفیس مراجعه کنید یا برای مشاوره و استعلام موجودی از طرح مورد نظرتان با شماره تماس ۰۹۱۰۴۹۶۲۵۲ تماس نتیجه فرمایید. قیمت تمامی محصولات به شکل روزانه آپدیت می‌شود. امکان توصیه این لباس در ابعاد و اندازه استاندارد وجود دارد. با توجه به نوع طرح، امکان توصیه در ابعاد عظیم نیز آماده شده‌است. مثلا اگر ابعاد فضا عظیم است و دیوار مورد نظر نیز دارای ابعاد زیادی است، امکان توصیه کاغذ دیواری سه بعدی در ابعاد مورد نظر وجود دارد. با وجود چاپ با کیفیت نباید دلواپس کاهش میزان کیفیت عکس شوید.

بیشتر طرح‌های ارائه شده در سایت دارای رزولیشن بالا هستند. این ویژگی موجب می‌شود که طرح مورد نظر در ابعاد عظیم نیز قابل چاپ باشد. به همین دلیل می‌توانید در ابعاد عظیم اون را چاپ کنید. اما قیمت پوستر دیواری در این شکل ممکن است تحت تاثیر ابعاد اون زیادتر شود. در واقع هر چقدر ابعاد یک لباس زیادتر باشد، قیمت اون نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

پوستر دیواری سه بعدی طرح سه بعدی کلاسیک

پوستر دیواری سه بعدی طرح سه بعدی کلاسیک

روش نظافت پوستر دیواری

برای پاکیزه کردن پوستر دیواری نیاز به یک دستمال مرطوب دارید. زیرا به مطالعه تاریخ گرد و خاک روی این لباس ساختن خواهد شد. به همین دلیل باید در جهت پاکیزه کردن اون اقدام شکل گیرد. برای این کار از یک دستمال نمدار می‌توان استفاده کرد. این دستمال را نباید رطوبت بالایی داشته‌باشد. در دلیل‌ گذشت تاریخ، زیبایی و جذابیت پوستر دیواری ممکن است کم‌تر شود. یکی از دلایل اون، ساختن گرد و گرد و خاک روی لباس است. در نتیجه باید با دستمال پاکیزه شود تا جلوه و ظاهر اولیه خود را نگه داری کند.

امروزه امکان نظافت تمامی کاغذ دیواری‌ سه بعدی وجود دارد. اما این لباس‌ها ممکن است از نظر کیفیت و نوع چاپ با یکدیگر متفاوت باشند. گاهی در دلیل‌ مطالعه تاریخ به دلیل کیفیت پایین چاپ، رنگ لباس تغییر خواهد کرد. به همین دلیل باید از سایت‌های با اعتبار لباس تزیینی مورد نظر خریداری شود.

خرید پوستر دیواری از سایت

همانطور که می‌دانید یکی از روش‌های خرید پوسـتر دیواری، استفاده از روش اینترنتی است. از این رو سایت‌های مختلفی این نوع لباس تزیینی را به فروش می‌رسانند. مجموعه دکور آفیس نیز از راه سایت فروش پوستر دیواری را انجام می‌دهد. خرید اینترنتی دارای مزایای بی‌شماری است. زیراکه که بیشتر مشتریان این مجموعه ترجیح می‌دهند که به شکل آنلاین لباس تزیینی مورد نظر را خریداری کنند. در واقع دیگر کمتر کسی تمایل به خرید حضوری دارد و این راه کم‌تر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

برای خرید کاغذ دیواری سه بعدی می‌توانید به قسمت فروشگاه مراجعه کنید. در این قسمت دسته‌بندی متنوعی همانند تابلو، کاغذ دیواری و پوستر دیواری وجود دارد. شما با انتخاب هر دسته، با محصولات متنوع اون روبرو خواهید شد. با انتخاب ابعاد و سایز مورد نظر می‌توانید لباس تزیینی مورد نظر را خریداری کنید. پروسه خرید اینترنتی فراوان کوتاه است و در هر ساعت از شبانه روز می‌توانید لباس مورد نظر را انتخاب و تنها با چند کلیک خریداری کنید.

[ad_2]