6 ایده شگفت آور برای طراحی ناخن

[ad_1]

۶ ایده شگفت آور برای طراحی ناخن

دنیای طراحی ناخن حد و خط فرضی بین دو کشور ندارد و هرکسی بنا به خلاقیت خود می‌تواند طراحی جدیدی به وجود بیاید. در واقع هر روز در وقت خرید لوازم طراحی ناخن، محصولات متنوع‌تر و رنگارنگ‌تری می‌بینید و این یعنی دست شما در دیزاین ناخن بازتر می‌شود. طراحی‌های کهنه و کلاسیک صاف و یکدست هستند و هیچ برجستگی و بافتی را در اون‌ها نمی‌بینیم. اما همه ما می‌دانیم که طراحی‌های سه‌بعدی چیز دیگری هستند و حسابی به چشم می‌آیند. این طراحی‌ها به توانایی بیشتری نیاز دارد. در ادامه تلاش می‌کنیم طراحی‌های شگفت آور و در عین حال کاربردی و زیبا را به شما معرفی کنیم تا قلم به دست شوید و اون‌ها را امتحان کنید.

طراحی ماربل

برای این طرح خارق‌العاده، نزد از هر چیز باید با لاک ژل آبنباتی روی تیپ ژلیکس را رنگ کنید و طرح ماربل به وجود آورید. سپس با هاردژل یا پودر اکریلیک (هرکدام که کار با اون برایتان راحت‌تر است)، طرح صدفی‌تان را به وجود آورید. برای تسلط زیادتر از ورکشاپ یا صفحه‌های سیلیکونی طراحی استفاده کنید که در سایت HILETO موجود است. در نهایت با لاک ژل سفید اون را کنید. حالا این قطعه‌ها را روی ناخن ماربلی‌تان بچسبانید. اگر دوست دارید جزئیات بیشتری را اجرا کنید، از زنجیرهای دیزاین استفاده کنید.

 طراحی ماربل ناخن

طراحی صدف با ژل ‌سه‌بعدی

با ژل‌های سه‌بعدی می‌توانید به راحتی روی ناخن‌هایتان صدف بکشید. کافی است کمی ژل را روی ناخن بگذارید و سپس با قلم لاینر، خط‌ ها صافی ساختن کنید. حواستان باشد که این خط‌ ها صاف همه باید به یک نقطه در بالای کوتیکول وصل شوند. ناخن‌های بادامی و بیضی‌شکل برای این طراحی فراوان مناسب‌اند. اگر دوست دارید کمی کار زیباتر شود، می‌توانید از انواع پولک و خرده‌های فویل ناخن استفاده کنید. می‌توانید انگشتان دیگر را با مروارید ناخن تزئین کنید. اگر عاشق طرح‌های دریایی هستید، در ادامه دوباره هم به شما روش‌هایی را معرفی کرده‌ایم.

طراحی صدف روی ناخن

طراحی ورقه فلزی

شاید کمی شگفت آور به نظر برسد؛ اما می‌توانید تمامی اشیای دوروبرتان را طراحی کنید و ورقه‌های فلزی هم یکی از این ابزار است. برای این طراحی باید ابتدا ناخن‌های خود را کروم کنید. سپس با استفاده از ژل سه‌بعدی خط‌ ها منظمی ساختن و ناخن‌ها را خشک کنید. البته بنا به سلیقه خودتان می‌توانید رنگ بیس را نقره‌ای یا بزنزی کنید تا زیادتر جنس فلزها را تداعی کند.

دیزاین ناخن

طراحی قطره آب

به وسیله ژل طراحی می‌توان قطره‌های آب را طراحی کرد. این قطره‌ها در طراحی‌های گوناگونی کاربرد دارند. برای مثال روی طراحی‌های میوه‌ای، حس خنکی و تازگی می‌دهند. اما اگر کمی خلاق باشید، نتیجه کار فراوان خارق‌العاده خواهد شد. برای مثال، طراحی زیر با استفاده از فرنچ ماربل، طرح اقیانوس را به وجود آورده است. سپس با لاک ژل و قلم طراحی جزئیات کوسه کشیده شده و در نهایت برای واقعی‌تر جلوه دادن دیزاین، قطره‌های نازک آب طراحی شده است. ناخن‌های دیگر فقط فرنچ ماربل شده‌اند؛ اما شما می‌توانید طرح‌های صدفی و دیگر اجزای دریا را هم اضافه کنید تا با اثری هنری‌تر رو‌به‌رو شوید.

طراحی با لاک ژل

طراحی با روبان

اگر طراحی‌های فانتزی را دوست دارید و با ارزش و مهم بودن دوام دیزاین برایتان کمتر است، می‌توانید از طراحی روبان استفاده کنید. برای ساخت این روبان باید دست به کار شوید و لنز طراحی کنید. برای طراحی لنز می‌توانید از لاک ساده یا لاک ژل استفاده کنید. ابتدا روی پد سیلیکونی طراحی، کمی بیس کت بزنید و خشک کنید. سپس لاک ژل را روی بیس کت بزنید و به شکل ورقه‌ای بکنید. حالا روی ناخن‌هایتان بیس رنگ روشن بزنید و خشک کنید و لنزها را روی نوچی لاک بچسبانید.

طراحی فانتزی ناخن

فرنچ پوست ‌ماری

برای طراحی برجسته و در عین حال پایدار، می‌توانید از فرنچ پوست ماری استفاده کنید. نزد از هر چیز باید ناخن‌هایتان را به رنگ موردعلاقه‌تان فرنچ کنید اما لاک ژل را خشک نکنید. حالا با پودر اکریلیک بی‌رنگ یا کلییر طرح پوست‌ماری به وجود بیاورید و ناخن‌هایتان را در دستگاه UV/LED خشک کنید. در نهایت یک پوسته تاپ کت ژل بزنید و خشک کنید. البته می‌توانید از پودرهای اکریلیک رنگی نیز استفاده کنید.

روش دیگر برای این نوع طراحی، استفاده از پودرهای دیپینگ است که نیازی به لیکوئید ندارد. کافی است مراحل بالا را تکرار کنید و این بار به جای پودر اکریلیک از پودر دیپ استفاده کنید.

دیزاین فرنچ ناخن

کوتاه سخن

دیزاین‌ها به این موارد محدود نمی‌شوند و می‌توانید با کمی خلاقیت، صدها نوع طراحی انجام دهید. گاهی این طراحی‌ها صرفاً جنبه تزئینی و هنری دارند و واقعاً کارایی ندارند. ما تلاش کردیم کاربردی‌ترین و در عین حال شگفت آور‌ترین این طراحی‌ها را به شما معرفی کنیم. از اون دسته طراحی‌هایی که هر کسی می‌بیندتان می‌پرسد، چطور این طراحی را انجام داده‌ای؟

[ad_2]