Snowa Live سری لوازم خانگی هوشمند اسنوا

[ad_1]

سری محصولات جدید اسنوا با نام Snowa Live به زودی به بازار عرضه خواهد شد که از پلتفرم IoT اختصاصی این شرکت استفاده می‌کند.

به گفته اسنوا،‌ پلتفرم استفاده شده در این محصولات توسط مرکز IoT این شرکت طراحی و تولید شده است و در آزمایشگاه‌های اختصاصی اون علاوه بر ساختن ارتباط میان دستگاه‌ها، با استفاده از موتور هوش مصنوعی این شرکت، می‌تواند برنامه‌های جدیدی را به کاربران منظور کند و با استفاده از بازخوردهای کاربران، فرآیندهای خود را اصلاح کند.

آرون گروپس

محصولات هوشمند Snowa Live

پلتفرم این سری از محصولات جدا از ارتباط بوسیله گوشی‌های دنبال، می‌تواند ارتباطی دائمی با تلویزیون‌های این شرکت حتی در حالت استندبای داشته باشد و بنابراین سیستمی همیشه آگاه را شکل دهد.

همچنین اسنوا اعلام کرده است که علاوه بر محصولات جدیدی که به این قابلیت تجهیز شده‌اند، برخی از محصولات فعلی اون نیز ممکن است قابلیت استفاده از این ویژگی را داشته باشند اما در این خصوص، اطلاعات بیشتری را ارایه نکرده است.

اسنوا در حدود ۳ سال است که بر روی تکنولوژی‌های IoT و هوش مصنوعی کار می‌کند و آزمایشگاهای تخصصی در این دو حوزه را در مرکز علمی‌های خودش با نام SnowaTec ساختن کرده است.

اینترنت اشیاء در حال ساختن یک تحول جدی در لوازم خانگی است. برای چی که صرفا گفت و گو ارتباط اون ها با یک سیستم دیگر مطرح نیست، بلکه هوشمندی ارتباط نیز قسمت حیاتی از اون است تا در نهایت، مخاطبان اون، پیچیدگی‌های موجود را با سادگی بیشتری، تجربه کنند.

لوازم خانگی پیچیدگی‌های پنهان زیادی دارند برای چی که محصولاتی که باید توسط این دستگاه‌ها از اون ها محافظت شود با شتاب سرسام آوری در حال توسعه است و از سوی دیگر قیمت انرژی نیز در دنیا رو به افزایش است و از سوی دیگر پنل‌های دستگاه‌ها نیز دیگر برای علامت دادن آپشن‌ها، کافی نیست. همچنین ارتباطات غیرمستقیم مصرف‌کنندگان با هم نیز یک ترند جدید است تا مصرف‌کنندگانی که از یک محصول استفاده می‌کنند بتوانند برنامه‌هایی که برای دستگاه‌های خود تعریف کرده‌اند را با هم به اشتراک بگذارند.

در حال آماده غول‌های لوازم‌خانگی، پلتفرم‌های ویژه خود را در طیف وسیعی برای پشتیبانی خدمات تا بهبود تجربه کاربری ارائه می‌کنند.

زیادتر بخوانید:

[ad_2]